Działalność naszego przedsiębiorstwa rozpoczęliśmy na początku lat 90tych. Początkowo świadczyliśmy usługi w zakresie elektro-instalacji. Z biegiem czasu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych, już wtedy zadowolonych klientów, postanowiliśmy poszerzyć zakres usług m.in. o systemy wentylacyjne.

Przełom XX i XXI wieku stał się dla nas początkiem ciekawej przygody z drewnem, czego skutkiem było powstanie w 2000 roku "TARTAKU BUJAŁY". Od tamtej pory zgłębialiśmy stopniowo wiedzę dotyczącą branży drzewnej, oraz systematycznie udoskonalaliśmy technologię procesów tartacznych. Doświadczenie, którym obecnie dysponujemy pozwala nam prężnie prosperować na płaszczyznach handlowych jak i usługowych. Pomimo tego, iż usługi, które oferujemy opiewają o różne dziedziny, domeną naszej firmy jest TARTAK. Dąb i jesion to gatunki, które zdominowały naszą produkcję. Wyjątkowe cechy, konstrukcyjne i estetyczne tych gatunków, pozwalają na wykorzystane ich w budownictwie. Jak i w przemyśle meblarskim.

Fundamentem działania naszej firmy jest przede wszystkim zaufanie klienta. Obecnie głównym odbiorcą, jak i partnerem biznesowym jest

ZAKŁAD STOLARSKI      PARKIETY JABŁÓŃSKI

z którym współpracujemy od początku istnienia naszej działalności. Podłogi, które produkuje nasz kooperant z dostarczanej przez naszą firmę fryzy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem w kraju jak i za granicą.
Copyright © Igor Marchel, Arkadiusz Mościcki 2016